O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się projektowaniem oraz nadzorem inwestorskim w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych. 

W naszej pracy stawiamy sobie ambitne cele i dążymy do ich realizacji. Nie zapominamy jednak o tym co jest najważniejsze, a mianowicie o zadowoleniu naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca układała się na jak najwyższym poziomie technicznym i komunikacyjnym. 

Tworzone przez nas dokumentacje projektowe składają się z kompletu niezbędnych rzutów i schematów umożliwiających wykonanie instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych w budynku, jak równie?ż zawierają szereg detali, co pozwala na bezproblemowe przejście etapu budowy, rozbudowy, czy przebudowy obiektu. Jako narzędzie pracy wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie komputerowe dostosowane do potrzeb naszych klientów, co znacznie ułatwia współprace oraz wpływa, na jakość wizualną tworzonych opracowań. 

Naszą firmę tworzą młodzi ambitni ludzie dokładający wszelkich starań, aby dokumentacje będące ich dziełem nie tylko spełniały wszystkie niezbędne normy i przepisy, ale były również czytelny i zrozumiałym dziełem. W skład naszej kadry wchodzą projektanci, pracownicy z uprawnieniami budowlanymi oraz asystenci, uczestniczący w cyklicznych kursach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje, a co za tym idzie zwiększając potencjał firmy. 

Wizytówką naszej firmy są nasze realizacje, więc nie możemy pozwolić sobie na niski poziom naszych dzieł. Na rynku jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelny Partner i cieszymy się z otrzymanego zaufania. 

W 2016r. rozpoczęliśmy projektowanie instalacji elektrycznych z użyciem oprogramowania opartego na technologii BIM, pozwalającym w znacznym stopniu ułatwić proces projektowania jak również zminimalizowanie ryzyko wystąpienia kolizji międzybranżowych. Do tego celu wdrożono oprogramowanie Revit MEP – instalacje elektryczne, a pracownicy przeszli szereg szkoleń.