W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiska:

PROJEKTANT INST. ELEKTRYCZNYCH

Miejsce pracy: Leszno (Święciechowa); Poznań (Komandoria);

 WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (elektrotechnika lub pokrewne);
  • doświadczenie zawodowe w biurze projektowym lub przy realizacji projektu na obiekcie;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej branży elektrycznej;
  • praktyczna znajomość obsługi komputera: w tym oprogramowania CAD, MS Office;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra organizacja pracy oraz rzetelne podejście do powierzonych obowiązków;
  • gotowość do wyjazdów służbowych;
  • dodatkowym atutem będzie: znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego, znajomość REVIT MEP.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wykonywanie technicznej analizy problemów oraz przygotowywanie dokumentacji projektowej branży elektrycznej;
  •  uzgadnianie i weryfikacja projektów;
  •  udział w naradach koordynacyjnych, uzgodnienia techniczne;
  •  Konsultacje przy pracach montażowych, nadzory autorskie.

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  •  możliwość realizowania ciekawych i ambitnych zadań projektowych;
  •  motywacyjny system wynagrodzenia;
  •  możliwość rozwoju zawodowego oraz uzyskania szeregu uprawnień;
  •  pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespołem.

ASYSTENT PROJEKTANTA INST. ELEKTRYCZNYCH

 WYMAGANIA

  • Wykształcenie co najmniej techniczne na kierunku: Elektryk, Elektronik, Mechatronik lub student studiów inżynierskich na kierunku Elektrotechnika, Energetyka;
  • praktyczna znajomość oprogramowania CAD, MS Office;
  • dobra organizacja pracy;
  • rzetelne podejście do powierzonych obowiązków;
  • dyspozycyjność;
  • dodatkowym atutem będzie: prawo jazdy kat. B, znajomość j. angielskiego, znajomość REVIT MEP.

  • uzgadnianie i weryfikacja projektów;
  • przygotowanie dokumentacji przetargowych;
  • reprezentowanie firmy wobec klientów i instytucji.

 OFERUJEMY

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.